Przyjaciele....
Masz już przyjaciela bardzo długo, myślisz że już nigdy go nie stracisz..... A tu nagle przychodzi taka Kierasińska przychodzi i wszystko psuje zawsze !!!!! Nie wiesz za co nie wiesz w jaki sposób się na ciebie obraziła wszystkie tajemnice mówi jej nie tobie , obiecują sobie coś na palec w tajemnicy a ty patrzysz na to i nic nie możesz zrobić. Na szczęście są osoby które potrafią pocieszyć i które na prawdę są przyjaciółmi a nie podróbami......
Zgodzę się z tobą :) :*
OdpowiedzUsuń