Tańczę już od jakiegoś czasu najczęściej hip- hop, ale nie tylko .Mogę nie jeść , nie pić ale tańczyć muszę :)
Będę po kolei opisywać każdy styl tańca z którym miałam już styczność , po to stworzyłam tego bloga żeby dzielić się z wami informacjami. Mam nadzieje że czytając to nad czym się tak skupiam nie zanudzicie się na śmierć :D.