Hip-Hop co mogę więcej powiedzieć jest po prostu zarąbisty.Powstał on w bronksie w latach 70 XX w.
Ludzie tańczyli na ulicach (z czego powstał street dance) bawili się i nawet nie wiedzieli że tworzą nowy styl tańca. Hip-Hop to nie tylko styl tańca to także moda, graffity, muza to po prostu wszystko :)
Tu pare linków naprawdę fajna muza do hip-hopu :P
http://www.youtube.com/watch?v=shJUeIr9TDkhttp://www.youtube.com/watch?v=9NO4vb9T9YU&feature=fvst
A tu układy
http://www.youtube.com/watch?v=D4CY2SbFAZE
http://www.youtube.com/watch?v=UU2OPadP56I
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz