piątek, 10 lutego 2012

Od tego się zaczeło...

Tańczę już od jakiegoś czasu najczęściej hip- hop, ale nie tylko .Mogę nie jeść , nie pić ale tańczyć muszę :)
Będę po kolei opisywać każdy styl tańca z którym miałam już styczność , po to stworzyłam tego bloga żeby dzielić się z wami informacjami. Mam nadzieje że czytając to nad czym się tak skupiam nie zanudzicie się na śmierć :D.

2 komentarze:

  1. Ahh kocham taniec!< 3 i Też tańczę Hip hop; ). Będe zaglądać.; ) Tylko mam proźbe mogła byś dodawać do swoich notek jakies kawałki , do posłuchania ale w szczególności do zatańczenia Hip hopu (jeśli znasz); )).. I blog fajny; ); *

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne ;) Podoba mi się ; D

    OdpowiedzUsuń