piątek, 30 marca 2012

World Dance Sosnowiec :PPP

Hejka :P dawno tu nic nie pisałam....... (zapomniałam hasła )
Mam tu parę filmików z turnieju w sosnowcu :))))) Piszcie który jest najlepszy ;D

                                                                          Boom boom Clan                                                               


 http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DIP_ZfDfezqM%26feature%3Dyoutu.be&h=LAQFml8r4AQE1t4rdzGRY1ujQR9OO8RskP2iK74EV1jxz0w 




                                                                                      Azyl  

http://www.facebook.com/l.php? u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DQHL7Sxf_x-
s&h=6AQGgu49IAQHZbX9V0Pdl0mcV90hiOlYtI35lZ9qf62SJXQ



                                                                              Naleśniki






http://www.facebook.com/photo.php?v=356255841079941





2 komentarze:

  1. Oczywiście Boom Boom Clan najlepszy, bo Azyl tańczył nie równo ;) :P,a Naleśniki ... hmm ... bez komentarza

    OdpowiedzUsuń