Mam tu parę filmików z turnieju w sosnowcu :))))) Piszcie który jest najlepszy ;D
Boom boom Clan
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DIP_ZfDfezqM%26feature%3Dyoutu.be&h=LAQFml8r4AQE1t4rdzGRY1ujQR9OO8RskP2iK74EV1jxz0w
Azyl
s&h=6AQGgu49IAQHZbX9V0Pdl0mcV90hiOlYtI35lZ9qf62SJXQ
Naleśniki
http://www.facebook.com/photo.php?v=356255841079941
Oczywiście Boom Boom Clan najlepszy, bo Azyl tańczył nie równo ;) :P,a Naleśniki ... hmm ... bez komentarza
OdpowiedzUsuńhaha dzięki :P
OdpowiedzUsuń